Logo

25 Червня 2019, 18:27

Прикарпатські підприємці сплатять 700 тисяч штрафу за торгівлю алкоголем та тютюном

За порушення правил торгівлі алкоголем та тютюном суб’єкти господарювання Прикарпаття сплатять майже 700 тисяч гривень штрафних санкцій.

Про це повідомляють в Територіальному органі ДФС в Івано-Франківській області, пише Типовий Франківськ.

За січень-травень поточного року працівниками фіскальної служби області проведено 92 перевірки суб’єктів господарювання, які здійснюють діяльність у сфері торгівлі алкоголем і тютюном. За їх результатами встановлено ряд порушень правил торгівлі та застосовано фінансових санкцій на суму 671,7 тис гривень. Про це повідомили в управлінні контролю за обігом та оподаткуванням підакцизних товарів Головного управління ДФС в Івано-Франківській області.

Як зазначили податківці, найбільш поширеними порушеннями були роздрібна торгівля алкогольними напоями за цінами, нижчими від встановлених мінімальних оптово-відпускних та роздрібних цін - 16 випадків, продаж алкогольних напоїв на розлив суб’єктом господарювання без статусу суб’єкта громадського харчування –  16 випадків, реалізація алкогольних напоїв та тютюнових виробів без наявності відповідних ліцензій - 16 випадків, продаж тютюнових виробів з полиць самообслуговування – 2, а також зберігання та реалізація алкогольних напоїв та тютюнових виробів без марок акцизного податку – 2 та ін.

Також за результатами перевірок податківці анулювали 7 ліцензій на право реалізації алкогольних напоїв та тютюнових виробів та застосували штрафні санкції у розмірі 47,6 тис гривень за продаж алкогольних напоїв та тютюнових виробів особам, які не досягли 18-річного віку.

Схожі Новини